Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse sectia volei

Număr anunț
DA22298448
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar STIINTA Bucuresti (CUI 27679699)
Furnizor / câștigător
DRIBLING 67 SRL (CUI 17811090)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
346,98 RON
Valoare atribuită
346,98 RON
Data publicării
29.01.2019 10:39
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

346,98 RON

din 346,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.