Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii sunet

Număr anunț
DA22291800
Autoritate contractantă
Teatrul National de Opera si Balet "Oleg Danovski (CUI 16752484)
Furnizor / câștigător
COSTEA BOGDAN-CATALIN PFA (CUI 38176463)
Cod CPV
92370000-5 · Servicii prestate de tehnicieni audio (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.320 RON
Valoare atribuită
4.320 RON
Data publicării
28.01.2019 13:10
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.320 RON

din 4.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.