Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese pentru aeronave-

Număr anunț
DA22368958
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
DRAGON FLY COMPUTERS SRL (CUI 18562940)
Cod CPV
34731000-0 · Piese pentru aeronave (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.627,80 RON
Valoare atribuită
6.627,80 RON
Data publicării
08.02.2019 10:26
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.627,80 RON

din 6.627,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.