Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII DE TRANSPORT MASA LEMNOASA

Număr anunț
DA21439697
Autoritate contractantă
Ocolul Silvic Cormaia Anies (CUI RO16067546)
Furnizor / câștigător
AUTOSOMES S.R.L. (CUI RO26420580)
Cod CPV
77210000-5 · Servicii de transport de busteni (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.582 RON
Valoare atribuită
15.582 RON
Data publicării
10.10.2018 14:45
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 09:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.582 RON

din 15.582 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.