Ofertă acceptată Cumpărare directă

v. Publicare anunt in Mon. Oficial Partea 6-a anunt Legea 350- cuprins intre 3001-4000 caractere.

Număr anunț
DA22365377
Autoritate contractantă
Municipiul Sighisoara (CUI 5669309)
Furnizor / câștigător
OFICIAL PRESS SRL (CUI RO34336600)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
321,85 RON
Valoare atribuită
321,85 RON
Data publicării
07.02.2019 14:39
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

321,85 RON

din 321,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.