Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de extindere retea de apa in comuna Dorna Candrenilor intre DJ 174D si Popa Dumitru

Număr anunț
DA40529921
Autoritate contractantă
COMUNA DORNA CANDRENILOR (PRIMARIA COMUNEI DORNA CANDRENILOR) (CUI 4326914)
Furnizor / câștigător
STELIN BUCOVINA S.R.L. (CUI 36675050)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
72.400 RON
Valoare atribuită
72.400 RON
Data publicării
02.06.2026 12:53
Termen limită
07.06.2026 17:00
Data finalizării
03.06.2026 08:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

72.400 RON

din 72.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.