Ofertă acceptată Cumpărare directă

Corp mobil mare 650*400*980 mm

Număr anunț
DA22305172
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
Furnizor / câștigător
UNDO DESIGN S.R.L. (CUI RO37789699)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310 RON
Valoare atribuită
310 RON
Data publicării
30.01.2019 07:45
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

310 RON

din 310 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.