Ofertă acceptată
Cumpărare directă
POMPA ELECTRONICA DAB EVOPLUS, B 120/340.65 M
- Număr anunț
- DA22311764
- Autoritate contractantă
- Comuna Tataranu (Primaria Tataranu) (CUI 4297860)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 42511110-5 · Pompe termice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.613,44 RON
- Valoare atribuită
- 6.613,44 RON
- Data publicării
- 30.01.2019 13:39
- Termen limită
- 04.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.01.2019 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.613,44 RON
din 6.613,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro