Ofertă acceptată Cumpărare directă

SE Brasov - Piese schimb motoferastrau

Număr anunț
DA22311029
Autoritate contractantă
ELECTRIFICARE CFR S.A. (CUI 16828396)
Furnizor / câștigător
IOSKANIR S.R.L. (CUI RO27750462)
Cod CPV
42675100-9 · Piese pentru ferastraie cu lant (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
318,49 RON
Valoare atribuită
318,49 RON
Data publicării
30.01.2019 13:05
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

318,49 RON

din 318,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.