- Număr anunț
- DA22310345
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE PAZA A JUDETULUI CONSTANTA (CUI 5639774)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI RO1889794)
- Cod CPV
- 42512510-6 · Registre (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12,64 RON
- Valoare atribuită
- 12,64 RON
- Data publicării
- 30.01.2019 12:31
- Termen limită
- 04.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.01.2019 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12,64 RON
din 12,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro