Ofertă acceptată Cumpărare directă

TEU WaterKIT COMPRES.D.110

Număr anunț
DA22309128
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
PROGRES STYLE SRL (CUI RO14824525)
Cod CPV
44212510-7 · Tevi cotite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.370 RON
Valoare atribuită
16.370 RON
Data publicării
30.01.2019 11:32
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.370 RON

din 16.370 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.