Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,0% sub estimat
USCATOR MAINI HD 250B INOX
- Număr anunț
- DA22367980
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "DUILIU ZAMFIRESCU"COMUNA DRAGALINA (CUI 4853868)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39712300-9 · Uscatoare de maini (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.754,92 RON
- Valoare atribuită
- 9.364,74 RON 4,0% sub estimat
- Data publicării
- 08.02.2019 09:35
- Termen limită
- 13.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.02.2019 13:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.364,74 RON
din 9.754,92 RON estimat
4,0%
Adjudecat la 96,0% din estimat · economie 390,18 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.