Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Videoproiector Proiector OPTOMA W334e, DLP, WXGA 1280x 800, 3700 lumeni, 22.000:1, 16:10 native, 4:3
- Număr anunț
- DA21826977
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "SAVA BRANCOVICI (CUI 3519070)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.361 RON
- Valoare atribuită
- 1.361 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 11:53
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 13:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.361 RON
din 1.361 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro