Ofertă acceptată Cumpărare directă

videoproiectoare

Număr anunț
DA21825597
Autoritate contractantă
Scoala "Iordache Cantacuzino" Pascani (CUI 4541432)
Furnizor / câștigător
ULTRA - PRO SRL (CUI RO30074344)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.047,08 RON
Valoare atribuită
6.047,08 RON
Data publicării
22.11.2018 11:09
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.047,08 RON

din 6.047,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.