Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARAT POARTA
- Număr anunț
- DA21417070
- Autoritate contractantă
- Municipiul Carei (CUI 4481160)
- Furnizor / câștigător
- PRINZ SRL (CUI RO4750161)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300,26 RON
- Valoare atribuită
- 300,26 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 08:10
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 09:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
300,26 RON
din 300,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro