Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Senzor de gaz independent PNI GD-01
- Număr anunț
- DA22306781
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02480 CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4327294)
- Furnizor / câștigător
- ONLINESHOP SRL (CUI RO16306031)
- Cod CPV
- 38431100-6 · Detectoare de gaz (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200,75 RON
- Valoare atribuită
- 200,75 RON
- Data publicării
- 30.01.2019 09:49
- Termen limită
- 04.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.01.2019 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
200,75 RON
din 200,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro