- Număr anunț
- DA22305608
- Autoritate contractantă
- GRADINITA DE COPII NR.1 TURNU MAGURELE (CUI 4253723)
- Furnizor / câștigător
- T.M.G.- CONPREST SRL (CUI RO6826223)
- Cod CPV
- 38431100-6 · Detectoare de gaz (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 476 RON
- Valoare atribuită
- 476 RON
- Data publicării
- 30.01.2019 08:44
- Termen limită
- 04.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.01.2019 08:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
476 RON
din 476 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro