Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat
Termometru / Higrometru HAMA TH35-A
- Număr anunț
- DA21820852
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 38127000-1 · Statii meteorologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 503,30 RON
- Valoare atribuită
- 500 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 22.11.2018 07:16
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
500 RON
din 503,30 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 3,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.