Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii editare Pliant A4 color biguit 2
- Număr anunț
- DA21817298
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Pedologie, Agrochimie si Protectia Mediului - ICPA Bucuresti (CUI 18107639)
- Furnizor / câștigător
- FUNDATIA ACADEMICA PENTRU PROGRES RURAL "TERRA NOSTRA" (CUI 11759155)
- Cod CPV
- 79970000-4 · Servicii de editare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.300 RON
- Valoare atribuită
- 3.300 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 14:23
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 14:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.300 RON
din 3.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro