Ofertă refuzată
Cumpărare directă
THIOSSEN TURBO 600mg/50ml
- Număr anunț
- DA21446289
- Autoritate contractantă
- SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
- Furnizor / câștigător
- RUBICON PHARMACEUTICALS SRL (CUI 30099764)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 488 RON
- Valoare finală
- 503,36 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 11:23
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 11:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.