Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE

Număr anunț
DA22309652
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV SCOLAR PETROSANI (CUI 4374857)
Furnizor / câștigător
VADATI SRL (CUI RO19134950)
Cod CPV
44531100-2 · Holz-suruburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
548,96 RON
Valoare atribuită
548,96 RON
Data publicării
30.01.2019 11:56
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 17:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

548,96 RON

din 548,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.