Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASINA CU COLOANA 13MM ZJ4113A PANZER

Număr anunț
DA22308663
Autoritate contractantă
COMUNA ILISESTI (PRIMARIA COMUNEI ILISESTI) (CUI 4326930)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
323,53 RON
Valoare atribuită
323,53 RON
Data publicării
30.01.2019 11:11
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

323,53 RON

din 323,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.