Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EDUS.RO - Software de management educational MODUL- SCIM - OSGG 600/2018, , 3 ani
- Număr anunț
- DA21824828
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 50 (CUI 12555803)
- Furnizor / câștigător
- HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
- Cod CPV
- 72267100-0 · Intretinerea resurselor logice de tehnologie a informatiei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.300 RON
- Valoare atribuită
- 12.300 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 10:42
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 10:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.300 RON
din 12.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro