Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Elaborare amenajament silvic pentru pasunile si pajistile din domeniu public/priva al Comunei Catina
- Număr anunț
- DA21820470
- Autoritate contractantă
- Comuna Catina (Primaria comunei Catina) (CUI 4055785)
- Furnizor / câștigător
- STUDII ŞI PROIECTE SILVICE SRL (CUI 33920081)
- Cod CPV
- 77200000-2 · Servicii pentru silvicultura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.750 RON
- Valoare atribuită
- 6.750 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 19:10
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 18:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.750 RON
din 6.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro