Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de arhivare

Număr anunț
DA21444431
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM SAPTAMANAL "FLOAREA DE LOTUS" ODOREU (CUI 4038733)
Furnizor / câștigător
ZAHARIA E. EMIL PFA (CUI 26460142)
Cod CPV
92512000-3 · Servicii prestate de arhive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.990 RON
Valoare atribuită
6.990 RON
Data publicării
11.10.2018 10:10
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.990 RON

din 6.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.