Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SGA AR -Uleiuri lubrifiante
- Număr anunț
- DA21444422
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
- Furnizor / câștigător
- SAO SUPPLIERS SOLUTIONS SRL (CUI 35044840)
- Cod CPV
- 09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.431,86 RON
- Valoare atribuită
- 9.431,86 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 10:10
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 13:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.431,86 RON
din 9.431,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro