Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie/Montaj Piesa de schimb pt. 2 buc. Centrale Termice Vaillant Radioterapie

Număr anunț
DA21816752
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
HVAC & R CONSULTING S.R.L. (CUI RO17811180)
Cod CPV
50721000-5 · Reconditionarea instalatiilor de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.466,63 RON
Valoare atribuită
2.466,63 RON
Data publicării
21.11.2018 14:05
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.466,63 RON

din 2.466,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.