Ofertă refuzată Cumpărare directă

Reparatie centrala termica

Număr anunț
DA22257692
Autoritate contractantă
CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.084,03 RON
Valoare finală
1.084,03 RON
Data publicării
21.01.2019 14:15
Data finalizării
30.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.