Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Termometru digital /TENSIOMETRU/CUTII DESEURI 7.5L/RECIPIENT 0.6 L
- Număr anunț
- DA22357000
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN CONSTANTA (CUI 7453157)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI RO15788340)
- Cod CPV
- 38412000-6 · Termometre (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.376 RON
- Valoare atribuită
- 1.376 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 14:58
- Termen limită
- 11.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.02.2019 10:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.376 RON
din 1.376 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro