Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie cilindru hidraulic 63/36 x 570 buldoexcavator CASE 695 ST

Număr anunț
DA22303376
Autoritate contractantă
COMUNA NEGOMIR (CUI 4898843)
Furnizor / câștigător
ROMANIA HIDROSERVICE S.R.L. (CUI RO11302691)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.490 RON
Valoare atribuită
1.490 RON
Data publicării
29.01.2019 14:44
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 08:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.490 RON

din 1.490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.