Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii suport conferinta de presa

Număr anunț
DA21815695
Autoritate contractantă
ARAS-ASOCIATIA ROMANA ANTI-SIDA (CUI 5466592)
Furnizor / câștigător
TRAVEL TIME D&R SRL (CUI 17926970)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.580,08 RON
Valoare atribuită
1.580,08 RON
Data publicării
21.11.2018 13:33
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 18:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.580,08 RON

din 1.580,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.