Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE TEHNICA 100 h JCB 3CX

Număr anunț
DA22297498
Autoritate contractantă
COMUNA RUGINOASA (PRIMARIA RUGINOASA JUD IASI) (CUI 4541378)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI RO13813188)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.145,18 RON
Valoare atribuită
2.145,18 RON
Data publicării
29.01.2019 09:54
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.145,18 RON

din 2.145,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.