Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set lanturi zapada Nissan Navara

Număr anunț
DA22370441
Autoritate contractantă
SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI RO10881986)
Furnizor / câștigător
BACCO ACTIV SRL (CUI RO21267206)
Cod CPV
44542000-1 · Elemente de lanturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.593,28 RON
Valoare atribuită
1.593,28 RON
Data publicării
08.02.2019 11:35
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.593,28 RON

din 1.593,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.