Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lame matizate cu colturie taiate DELTALAB - OFERTA SPECIALA
- Număr anunț
- DA22364387
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
- Furnizor / câștigător
- PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI RO12036920)
- Cod CPV
- 42113172-0 · Lame (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 304 RON
- Valoare atribuită
- 304 RON
- Data publicării
- 07.02.2019 13:44
- Termen limită
- 12.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.02.2019 14:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
304 RON
din 304 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro