Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de arhivare-ordonare documente cronologic si pe compartimente, extragere capse si agrafe, d

Număr anunț
DA22306446
Autoritate contractantă
OCOLUL SILVIC MAIERU RA (CUI 17429946)
Furnizor / câștigător
TRANSLIMES HANDLING SRL (CUI RO11657821)
Cod CPV
79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.650 RON
Valoare atribuită
4.650 RON
Data publicării
30.01.2019 09:32
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.650 RON

din 4.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.