Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Scaner Panasonic KV-S1028Y-U, A4, 45 ppm, LAN, 600 dpi
- Număr anunț
- DA21821442
- Autoritate contractantă
- Colegiul National de Agricultura si Economie Tecuci (CUI 3126527)
- Furnizor / câștigător
- OMICRON SERVICE SRL (CUI 13510222)
- Cod CPV
- 38520000-6 · Scanere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.058,82 RON
- Valoare atribuită
- 2.058,82 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 08:30
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.058,82 RON
din 2.058,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro