Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare mobilier pentru Cămin cult loc Scărișoara Noua si Cămin cult loc Piscolt
- Număr anunț
- DA21819495
- Autoritate contractantă
- COMUNA PISCOLT (PRIMARIA COMUNEI PISCOLT) (CUI 3896704)
- Furnizor / câștigător
- MONTANA CÂMPENI SRL (CUI RO25620490)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 91.800 RON
- Valoare atribuită
- 91.800 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 15:47
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 11:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
91.800 RON
din 91.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro