Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina profesionala monodisc 1600W

Număr anunț
DA22364787
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ADMINISTRARE SI DESERVIRE (CUI RO13907908)
Furnizor / câștigător
RAV TOOLS SRL (CUI RO35365760)
Cod CPV
43811000-1 · Masini de slefuit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.451 RON
Valoare atribuită
5.451 RON
Data publicării
07.02.2019 14:06
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.451 RON

din 5.451 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.