Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de sonorizare, scena si lumini eveniment 26 Noi si 1Decembrie

Număr anunț
DA21815441
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
Furnizor / câștigător
BEST EVENT LOGISTICS SRL (CUI Ro32558448)
Cod CPV
92000000-1 · Servicii de recreere, culturale si sportive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.600 RON
Valoare atribuită
50.600 RON
Data publicării
21.11.2018 13:26
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 09:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.600 RON

din 50.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.