Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE

Număr anunț
DA22369599
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Mihail Sturdza (CUI 5051455)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44531300-4 · Suruburi cu autofiletare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
274,57 RON
Valoare atribuită
274,57 RON
Data publicării
08.02.2019 10:54
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

274,57 RON

din 274,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.