Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asistenta si de consultanta informatica
- Număr anunț
- DA22301562
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 5 (CUI 3797050)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL CONSULTING SOFT SRL (CUI 33053354)
- Cod CPV
- 72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.696 RON
- Valoare atribuită
- 12.696 RON
- Data publicării
- 29.01.2019 13:07
- Termen limită
- 03.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.01.2019 13:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.696 RON
din 12.696 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro