Ofertă refuzată Cumpărare directă

mazare verde congelata punga 2.5kg/bax 4 pungi

Număr anunț
DA21453763
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
Furnizor / câștigător
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI RO25347278)
Cod CPV
03221221-1 · Mazare verde (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
87,60 RON
Valoare finală
170 RON
Data publicării
12.10.2018 08:51
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.