Ofertă refuzată Cumpărare directă

1KG ARO FASOLE ALBA

Număr anunț
DA21451866
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
685,50 RON
Valoare finală
685,50 RON
Data publicării
11.10.2018 14:51
Data finalizării
12.10.2018 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.