Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de radiocomunicatii conform deviz 110/17.09.2018

Număr anunț
DA21447683
Autoritate contractantă
Serviciul Public Judetean Salvamont Hunedoara (CUI 15802142)
Furnizor / câștigător
DAVSER DIS SRL (CUI RO16454275)
Cod CPV
50333200-0 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de radiotelefonie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
11.10.2018 12:18
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.