Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Suport pardoseala tevi alimentare calorifere
- Număr anunț
- DA21821077
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02384 (CUI 13683878)
- Furnizor / câștigător
- VON LORCH DESIGN SRL (CUI 32819691)
- Cod CPV
- 44621112-7 · Piese de radiatoare pentru incalzire centrala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.480 RON
- Valoare atribuită
- 7.480 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 07:59
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 08:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.480 RON
din 7.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro