Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii mentenanta preventiva sistem TVCI,Servicii mentenanta preventiva IDSAI

Număr anunț
DA21444913
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL PROF DR IRINEL POPESCU BAILESTI (CUI 4554408)
Furnizor / câștigător
EUROTEHNICA IT&C SRL (CUI RO26991098)
Cod CPV
50324200-4 · Servicii de intretinere preventiva (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare finală
4.000 RON
Data publicării
11.10.2018 10:30
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 11:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.