Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse produse nonalcoolice si fructe cu livrare in orasul Slatina

Număr anunț
DA22369159
Autoritate contractantă
CENTRUL REGIONAL DE FORMARE PROFESIONALA DOLJ (CUI 14454791)
Furnizor / câștigător
HARPEK SRL (CUI RO3871130)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
596,60 RON
Valoare atribuită
596,60 RON
Data publicării
08.02.2019 10:35
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

596,60 RON

din 596,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.