Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparat usa automata Faac

Număr anunț
DA22286012
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Puskas Tivadar (CUI 4201791)
Furnizor / câștigător
IMPORT EXPORT INTER-ELCO SRL (CUI RO5896298)
Cod CPV
50711000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294,12 RON
Valoare atribuită
294,12 RON
Data publicării
28.01.2019 08:47
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 09:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294,12 RON

din 294,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.