Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare lunara echipament 150-200 kW

Număr anunț
DA22307545
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLS.I-VIII"AVRAM IANCU (CUI 17344114)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI RO6593861)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.175,12 RON
Valoare atribuită
2.175,12 RON
Data publicării
30.01.2019 10:24
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 17:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.175,12 RON

din 2.175,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.