Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie aparat sudura PROWELD MMA 400I si reparatie freza zapada Husqvarna 8024 STE

Număr anunț
DA22366253
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 4505375)
Furnizor / câștigător
ACTIV SYSTEM TOOLS SRL (CUI RO15829636)
Cod CPV
50712000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor mecanice de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.074 RON
Valoare atribuită
2.074 RON
Data publicării
07.02.2019 15:44
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.074 RON

din 2.074 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.